شاید در بهشت همه بتوانند به هر چیزی که بخواهند برسند اما روی زمین ، منابع محدود و به همین علت رقابت زیاد است.

ممکن است شما دانشجوی کارشناسی یک دانشگاه باشید که بعد از فارغ التحصیلی دنبال شغل متناسب با رشته ی خود می گردید و یا شخصی با تحصیلات متوسط که تنها فرصت های شغلی کارگر و منشی برایش در دسترس است.

ولی الان بسیاری از افراد تحصیل کرده و تحصیل نکرده داریم که در این رقابت به دنبال شغل می گزدند.

مشاغل دارای امنیت بالا و دستمزد خوب ، یکی از رویاهای جویندگان کار است. اما تعداد این شغل ها اندک و متقاضی بسیار زیاد است ، در نتیجه رقابت نیز زیاد است.

مطمئنا هیچ یک از شما دوست ندارد تمام عمر یک رزومه دستش بگیرد و فریاد بزند : « من را استخدام کنید » و بعد منتظر باشید تا کسی بیاید و بگوید : « بله عزیزم ، خواهش می کنم بفرمائید! »

بجای اینکه وارد این رقابت شده و منتظر باشید کسی بیاید و یک جایگاه کوچک به شما بدهد ، می توانید خودتان شغلی برای خود خلق کیند. با یادگیری مهارت های عملی و تسلط بر آن مهارت در طی دو سال می توانید آینده ای که دوست دارید را برای خود بسازید.

دوره های مهارتی ما زیر نظر اساتیدی که خود در همان زمینه اشتغال دارند تدریس می شود. با فراگیری این دوره ها علاوه بر ایجاد زمینه های استخدامی بیشتر برای خود ، برای استخدام نیاز به هیچ مدرک تحصیلی ندارید. بلکه نمونه کارهای شما گواه تسلط شما بر آن مهارت است. بنابراین بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیز می توانید مشغول بکار شوید و یا کسب و کار خود را خلق کنید.

علت نامگذاری این دوره ها به نام دوره های آموزشی بعد از مدرسه نیز به همین دلیل است ، زیرا نیاز به هیچ مدرک دانشگاهی برای استخدام یا کارآفرینی نخواهید داشت.

سیستم مدیریت محتوای جوملا ، یکی از CMS های محبوب برای برپایی سایت می باشد. امکاناتی که جوملا در اختیار طراحان و کاربران می گذارد ارزشمند است. با این حال طراحی قالب اختصاصی برای سایت های جوملایی ، تخصصی است که کمتر کسی آن را دارا می باشد. استفاده زیاد از قالب های آماده تبدیل به پاشنه ی آشیل جوملا شده است. تمام شرکت ها و مالکین کسب و کارها مایل هستند سایتی با طراحی منحصر بفرد داشته باشند. ولی بسیاری از کسانی که طراحی سایت انجام می دهند از این تخصص ارزشمند بی بهره هستند.

هر سال تعداد زیادی مترجم از دانشگاه ها و آموزشگاه های زبان وارد بازار کار می شوند ولی تقاضا برای این تعداد مترجم وجود ندارد. بنابراین شغل مترجمی ، تبدیل به کاری فصلی ، نیمه وقت و بدون امنیت شغلی شده است. حالا دیگر مهارت ترجمه به تنهایی برای امرار معاش کافی نیست بلکه ترجمه درکنار دیگرمهارت ها می تواند راهگشای مشکلات اقتصادی باشد.

یکی از رشته های کاری پر تقاضا در دنیای امروز ، طراحی و برنامه نویسی وب می باشد. تحصیل مهارت های برنامه نویسی وب علاوه بر زمان ، نیاز به هزینه زیاد دارد. بااینحال ما ابتکار ویژه ای برای اینکار در نظر گرفته ایم.

آموزش طراحی غرفه های نمایشگاهی

هر سال در ایران نمایشگاه های بسیاری برگزار می گردد. سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و شرکت های بسیاری برای ارائه خدمات ، محصولات و نوآوری های خود در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. همچنین بازدیدکنندگان بسیاری با هدف یافتن فرصت های جدید ، کسب اطلاعات تخصصی ، آشنایی با صنعتگران وایجاد ارتباط با دیگر تولید کنندگان در این نمایشگاه ها شرکت می کنند.

دوره های آموزش ساخت بازی های رایانه ای

شروع ثبت نام کارگاه های عملی طراحی و تولید بازی های رایانه ای

این دوره به صورت ترمی و فشرده زیر نظر اساتید و کارآفرینان همین رشته تدریس می شود

دوره آموزشی شامل چهار سطح و هر سطح شامل 2 ترم می باشد.

نوآموزان بعد از تعیین سطح می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سطح یک >> آشنایی با زبان و رایانه

سطح دو >> مبانی برنامه نویسی و گرافیک

سطح سه >> آشنایی با موتور بازی سازی و امکانات  آن و ساخت یک بازی کوچک

سطح چهار >> دوره تخصصی گرافیک یا اسکریپت نویسی ( بنابر استعداد و تمایل داوطلب )

جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 09198999822 تماس حاصل نمایند.

توسعه وب

قابل توجه دانشجویان زبان

گروه آموزشی After school آمادگي خود را جهت پذيرش متقاضي كارآموزي جهت تولید محتوای سایت در زمستان 93 اعلام می نماید.

علاقمندان بعد از گذراندن دوره آموزشی ، مدیریت سایت را به صورت کامل فرا می گیرند

جهت ثبت نام دوره های کارآموزی کلیک کنید

متقاضيان مي‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09198999822 تماس حاصل فرمایند

دوره های آموزشی 3D-max

ثبت نام دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آغاز شد. علاقمندان می توانند جهت اطلاع از شرایط با تلفن 55976002 و 09388406380 تماس حاصل نمایند