شاید در بهشت همه بتوانند به هر چیزی که بخواهند برسند اما روی زمین ، منابع محدود و به همین علت رقابت زیاد است.

ممکن است شما دانشجوی کارشناسی یک دانشگاه باشید که بعد از فارغ التحصیلی دنبال شغل متناسب با رشته ی خود می گردید و یا شخصی با تحصیلات متوسط که تنها فرصت های شغلی کارگر و منشی برایش در دسترس است.

ولی الان بسیاری از افراد تحصیل کرده و تحصیل نکرده داریم که در این رقابت به دنبال شغل می گزدند.

مشاغل دارای امنیت بالا و دستمزد خوب ، یکی از رویاهای جویندگان کار است. اما تعداد این شغل ها اندک و متقاضی بسیار زیاد است ، در نتیجه رقابت نیز زیاد است.

مطمئنا هیچ یک از شما دوست ندارد تمام عمر یک رزومه دستش بگیرد و فریاد بزند : « من را استخدام کنید » و بعد منتظر باشید تا کسی بیاید و بگوید : « بله عزیزم ، خواهش می کنم بفرمائید! »

بجای اینکه وارد این رقابت شده و منتظر باشید کسی بیاید و یک جایگاه کوچک به شما بدهد ، می توانید خودتان شغلی برای خود خلق کیند. با یادگیری مهارت های عملی و تسلط بر آن مهارت در طی دو سال می توانید آینده ای که دوست دارید را برای خود بسازید.

دوره های مهارتی ما زیر نظر اساتیدی که خود در همان زمینه اشتغال دارند تدریس می شود. با فراگیری این دوره ها علاوه بر ایجاد زمینه های استخدامی بیشتر برای خود ، برای استخدام نیاز به هیچ مدرک تحصیلی ندارید. بلکه نمونه کارهای شما گواه تسلط شما بر آن مهارت است. بنابراین بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیز می توانید مشغول بکار شوید و یا کسب و کار خود را خلق کنید.

علت نامگذاری این دوره ها به نام دوره های آموزشی بعد از مدرسه نیز به همین دلیل است ، زیرا نیاز به هیچ مدرک دانشگاهی برای استخدام یا کارآفرینی نخواهید داشت.

طراحی غرفه نمایشگاهی

هر سال در ایران نمایشگاه های بسیاری برگزار می گردد. سازمان ها ، نهاد ها ، کارخانجات و شرکت های بسیاری برای ارائه خدمات ، محصولات و نوآوری های خود در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. همچنین بازدیدکنندگان بسیاری با هدف یافتن فرصت های جدید ، کسب اطلاعات تخصصی ، آشنایی با صنعتگران وایجاد ارتباط با دیگر تولید کنندگان در این نمایشگاه ها شرکت می کنند.

دوره طراحی غرفه های نمایشگاهی از مبتدی تا پیشرفته به صورت کاملا عملی با هدف فراگیری طراحی غرفه تدوین شده است که از شما یک طراح حرفه ای غرفه نمایشگاهی خواهد ساخت. با فراگیری این دوره می توانید وارد بازار کسب و کار شده و به عنوان یک طراح قدرتمند غرفه نمایشگاهی حرفی برای گفتن داشته باشید.

این دوره ها در 3 سطح زیر نظر اساتید کارآفرینی که در همین رشته فعالیت دارند تدریس می شود.

سطح صفر آموزش کامپیوتر
آموزش فتوشاپ
سطح یک 3DsMax
vRay
AutoCad
سطح دو مبانی و اصول و ضوابط طراحی غرفه
سطح سه انجام پروژه کامل طراحی غرفه
اردوی عملی

آخرین مهلت ثبت نام : 23 مرداد 1395

زمان شروع کلاس ها : اول شهریور 1395

جهت اطلاع از جزئیات و شرایط با شماره 09198999822 و یا 09127221037 تماس حاصل نمائید

برای دیدن نمونه کارهای مهندس بنیامین حسین پور ، مدرس دوره های آموزشی غرفه های نمایشگاهی کلیک کنید

محل تشکیل کلاس ها :

شهرری - ابتدای خیابان قم - کوچه شهید غلامرضا - سرای محله سرتخت