شاید در بهشت همه بتوانند به هر چیزی که بخواهند برسند اما روی زمین ، منابع محدود و به همین علت رقابت زیاد است.

ممکن است شما دانشجوی کارشناسی یک دانشگاه باشید که بعد از فارغ التحصیلی دنبال شغل متناسب با رشته ی خود می گردید و یا شخصی با تحصیلات متوسط که تنها فرصت های شغلی کارگر و منشی برایش در دسترس است.

ولی الان بسیاری از افراد تحصیل کرده و تحصیل نکرده داریم که در این رقابت به دنبال شغل می گزدند.

مشاغل دارای امنیت بالا و دستمزد خوب ، یکی از رویاهای جویندگان کار است. اما تعداد این شغل ها اندک و متقاضی بسیار زیاد است ، در نتیجه رقابت نیز زیاد است.

مطمئنا هیچ یک از شما دوست ندارد تمام عمر یک رزومه دستش بگیرد و فریاد بزند : « من را استخدام کنید » و بعد منتظر باشید تا کسی بیاید و بگوید : « بله عزیزم ، خواهش می کنم بفرمائید! »

بجای اینکه وارد این رقابت شده و منتظر باشید کسی بیاید و یک جایگاه کوچک به شما بدهد ، می توانید خودتان شغلی برای خود خلق کیند. با یادگیری مهارت های عملی و تسلط بر آن مهارت در طی دو سال می توانید آینده ای که دوست دارید را برای خود بسازید.

دوره های مهارتی ما زیر نظر اساتیدی که خود در همان زمینه اشتغال دارند تدریس می شود. با فراگیری این دوره ها علاوه بر ایجاد زمینه های استخدامی بیشتر برای خود ، برای استخدام نیاز به هیچ مدرک تحصیلی ندارید. بلکه نمونه کارهای شما گواه تسلط شما بر آن مهارت است. بنابراین بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیز می توانید مشغول بکار شوید و یا کسب و کار خود را خلق کنید.

علت نامگذاری این دوره ها به نام دوره های آموزشی بعد از مدرسه نیز به همین دلیل است ، زیرا نیاز به هیچ مدرک دانشگاهی برای استخدام یا کارآفرینی نخواهید داشت.

هر سال تعداد زیادی مترجم از دانشگاه ها و آموزشگاه های زبان وارد بازار کار می شوند ولی تقاضا برای این تعداد مترجم وجود ندارد. بنابراین شغل مترجمی ، تبدیل به کاری فصلی ، نیمه وقت و بدون امنیت شغلی شده است. حالا دیگر مهارت ترجمه به تنهایی برای امرار معاش کافی نیست بلکه ترجمه درکنار دیگرمهارت ها می تواند راهگشای مشکلات اقتصادی باشد.

یکی از رشته های کاری پر تقاضا در دنیای امروز ، طراحی و برنامه نویسی وب می باشد. تحصیل مهارت های برنامه نویسی وب علاوه بر زمان ، نیاز به هزینه زیاد دارد. بااینحال ما ابتکار ویژه ای برای اینکار در نظر گرفته ایم.

 

گروه توسعه رسانه های دیجیتال Master Media با توجه به مشکلات مترجم ها و بازار کار ایران ، در نظر دارد به تعداد معدودی از مترجم ها در ازای تعامل کاری محدود روزانه ، به ایشان ، مدیریت ، طراحی و برنامه نویسی وب را آموزش دهد.

جزئیات دوره آموزشی :

این دوره در 2 مرحله و هر مرحله شامل 100 ساعت آموزش مباحث مذکور می باشد :

مرحله اول :

 • کد نویسی HTML و CSS
 • آموزش کار با سرور مجازی
 • آموزش کار با سرور واقعی تحت cPanel
 • کار با سیستم مدیریت محتوای جوملا
 • پشتیبانی و مدیریت سایت
 • تامین ایمنی مقدماتی و مواجهه ابتدایی با حملات

مرحله دوم :

 • آموزش PHP مقدماتی و پیشرفته
 • آموزش JavaScript و jQuery
 • طراحی قالب و افزونه ها ی جوملا

شرایط

 • ترجمه صحیح و روان 1500 کلمه در روز
 • مبلغ 100 هزار تومان بابت تضمین حضور منظم در کلاس ها و حُسن کیفیت ترجمه. بدیهی است این مبلغ در پایان دوره به ایشان عودت داده می شود.

ملاحظات

 • با توجه به امکان شاغل بودن مترجمین عزیز ، این دوره ها به مدت 6 ماه در نوبت بعد ازظهر روزهای فرد از ساعت 18 الی 20 برگزار می گردد.
 • بمنظور سهولت در ایاب و ذهاب ، محل برگزاری دوره ها در سرای محله سرتخت واقع در نزدیکی مترو شهرری می باشد

ثبت نام

علاقمندان می توانند با مراجعه به نشانی مذکور جهت ثبت نام اقدام نمایند :

شهرری - روبروی مخابرات منتظری - کوچه شهید غلامرضا - سرای محله

مهلت ثبت نام تا پایان اردیبهشت 1395 - شروع دوره های از شنبه 8 خرداد 1395

تماس

سرای محله سرتخت 55959684

مسئول آموزش 09198999822