شاید در بهشت همه بتوانند به هر چیزی که بخواهند برسند اما روی زمین ، منابع محدود و به همین علت رقابت زیاد است.

ممکن است شما دانشجوی کارشناسی یک دانشگاه باشید که بعد از فارغ التحصیلی دنبال شغل متناسب با رشته ی خود می گردید و یا شخصی با تحصیلات متوسط که تنها فرصت های شغلی کارگر و منشی برایش در دسترس است.

ولی الان بسیاری از افراد تحصیل کرده و تحصیل نکرده داریم که در این رقابت به دنبال شغل می گزدند.

مشاغل دارای امنیت بالا و دستمزد خوب ، یکی از رویاهای جویندگان کار است. اما تعداد این شغل ها اندک و متقاضی بسیار زیاد است ، در نتیجه رقابت نیز زیاد است.

مطمئنا هیچ یک از شما دوست ندارد تمام عمر یک رزومه دستش بگیرد و فریاد بزند : « من را استخدام کنید » و بعد منتظر باشید تا کسی بیاید و بگوید : « بله عزیزم ، خواهش می کنم بفرمائید! »

بجای اینکه وارد این رقابت شده و منتظر باشید کسی بیاید و یک جایگاه کوچک به شما بدهد ، می توانید خودتان شغلی برای خود خلق کیند. با یادگیری مهارت های عملی و تسلط بر آن مهارت در طی دو سال می توانید آینده ای که دوست دارید را برای خود بسازید.

دوره های مهارتی ما زیر نظر اساتیدی که خود در همان زمینه اشتغال دارند تدریس می شود. با فراگیری این دوره ها علاوه بر ایجاد زمینه های استخدامی بیشتر برای خود ، برای استخدام نیاز به هیچ مدرک تحصیلی ندارید. بلکه نمونه کارهای شما گواه تسلط شما بر آن مهارت است. بنابراین بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیز می توانید مشغول بکار شوید و یا کسب و کار خود را خلق کنید.

علت نامگذاری این دوره ها به نام دوره های آموزشی بعد از مدرسه نیز به همین دلیل است ، زیرا نیاز به هیچ مدرک دانشگاهی برای استخدام یا کارآفرینی نخواهید داشت.

سیستم مدیریت محتوای جوملا ، یکی از CMS های محبوب برای برپایی سایت می باشد. امکاناتی که جوملا در اختیار طراحان و کاربران می گذارد ارزشمند است. با این حال طراحی قالب اختصاصی برای سایت های جوملایی ، تخصصی است که کمتر کسی آن را دارا می باشد. استفاده زیاد از قالب های آماده تبدیل به پاشنه ی آشیل جوملا شده است. تمام شرکت ها و مالکین کسب و کارها مایل هستند سایتی با طراحی منحصر بفرد داشته باشند. ولی بسیاری از کسانی که طراحی سایت انجام می دهند از این تخصص ارزشمند بی بهره هستند.

تبدیل PSD به قالب HTML

در این دوره شما با مبانی کد نویسی به زبان HTML و CSS آشنا می شوید. همچنین یاد می گیرید که چطور با فایل گرافیکی قالب در فتوشاپ کار کرده و عناصر گرافیکی را از فایل فتوشاپ استخراج و آنها را تبدیل به کد HTML و CSS کنید.

نمونه ی این کار را در سایت گروه آموزشی کارمن انجام دادم. چنانچه به این سایت مراجعه کنید هدر این سایت متحرک طراحی شده. در ابتدا گرافیست شرکت طرح گرافیکی را که برگرفته از کنسول ماشین آئودی بود به من داد. استفاده از تصویر متحرک باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت می شد. زیرا فایل های گرافیکی متحرک ، حجم زیادی دارند. بنابراین عناصر گرافیکی از فایل PSD استخراج و با استفاده از HTML و CSS متحرک سازی هدر سایت انجام شد و بدین ترتیب سرعت بارگذاری سایت حفظ شد.لازم به ذکر است طراحی این سایت بصورت کاملا اختصاصی انجام شده و از قالب آماده استفاده نشده است.

تبدیل قالب HTML به قالب جوملا

بعد ازکسب مهارت در کدنویسی HTML و CSS به شما یاد خواهیم داد که چطور قالب HTML را به قالب جوملا تبدیل کنید. همچنین بعضی از مباحث مقدماتی برنامه نویسی PHP را فراخواهید گرفت. همچنین یاد می گیرد که چطور برای قالب خود تنظیماتی ایجاد کنید تا مدیر سایت بدون نیاز به کد نویسی تغیرات دلخواه را در قالب سایت اعمال کند. چنانچه مهارت کافی در کدنویسی HTML و CSS کسب کرده باشید ، تبدیل قالب HTML به جوملا کار آسانی خواهد بود. همچنین استفاده از فریم وورک Font Awsome و Bootstrop را فرا خواهید گرفت. استفاده از این دو فریم وورک کیفیت کار طراحی قالب شما را بالا می برد.

در طراحی سایت پیشرو ارش تماما از Bootstrap استفاده شده. چنانچه با اصول استفاده از Bootstrap در قالب آشنا نباشید حاصل کار ، قالبی سنگین و پر ایراد خواهد بود. ولی چنانچه از Bootstrap درست استفاده کنید زحمت کدنویسی شما کم شده و سرعت طراحی سایت بیشتر می شود. ما فوت و فن این کار را به شما آموزش می دهیم.

نحوه ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شرایط با شماره 09198999822 تماس حاصل نمائید

محل تشکیل کلاس های عمومی : شهرری

محل تشکیل کلاس های خصوصی : به دلخواه نوآموزان